Od 2004/05 do 2009/10    
   ... domov  


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2004/05

Grajska vas; PD Braslovče; 16.10.2004
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Vransko 2004; PD Vransko; 20.11.2004
kategorija E - 5. mesto - Žalec E1 (Vlado Rojnik, Dani Jelen)
kategorija F - 2. mesto - Žalec F1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Polzela; PD Polzela; 09.04.2005
kategorija C - 3. mesto - Žalec C1
kategorija E - 6. mesto - Žalec E1 (Vlado Rojnik, Dani Jelen)
kategorija F - 1. mesto - Žalec F1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija C - 5. mesto - PD Žalec
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2005/06

Ponikva; PD Žalec; 08.10.2005
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Hom 2005; PD Zabukovica; 19.11.2005
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec F1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Reška planina; PD Prebold; 01.04.2006
kategorija C - 4. mesto - Žalec 1
kategorija E - 2. mesto - Žalec 1 (Vlado Rojnik, Franc Brdnik, Marija Brdnik, Franc Ciglar)
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija C - 5. mesto - PD Žalec
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2006/07

Braslovče; PD Braslovče; 21.10.2006
kategorija A - 8. mesto - PD Žalec 1 (POŠ Trje)
kategorija F - 4. mesto - PD Žalec 1

Vransko 2007; PD Vransko; 31.03.2007
kategorija C - Prekoračen čas - Žalec C1
kategorija E - 5. mesto - Žalec E1

Gora Oljka 2007; PD Polzela; 14.04.2007
kategorija E - 6. mesto - Žalec E1

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec
kategorija C - 5. mesto - PD Žalec
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec
kategorija F - 4. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2007/08

Ponikva; PD Žalec; 27.10.2007
kategorija A - 1. mesto - Žalec 1 (Jan Kopitar, Pina Arnšek, Tit Arnšek, Ines Pusovnik, Andreja Verdev)
kategorija D - 2. mesto - Žalec 1 (Anita Seles Držan, Metoda Močnik, Sergeja Dvornik, Mitja Dvornik, Tomaž Držan)
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Griže, Hom; PD Zabukovica; 05.04.2008
kategorija A - 1. mesto - Žalec 1 POŠ Ponikva (Tit Arnšek, Patricija Ramšak, Andreja Verdev, Jan Kopitar, Pina Arnšek)
kategorija A - 4. mesto - Žalec 4
kategorija A - 6. mesto - Žalec 3
kategorija C - 2. mesto - Žalec 1 (Matija Rojnik, Tomaž Jagar, Črt Birsa)
kategorija D - 2. mesto - Žalec 1 (Luka Žuža, Katja Semprimožnik, Matevž Hlačer, Miodrag Važič)
kategorija D - 3. mesto - Žalec 2 (Anita Seles Držan, Metoda Močnik, Sergeja Dvornik, Mitja Dvornik, Tomaž Držan)
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Andrej Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Dobrovlje; PD Braslovče; 19.04.2008
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec 1 (Patricija Ramšak, Ines Pusovnik, Andreja Verdev, Jan Kopitar)
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec 1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 1. mesto - PD Žalec
kategorija C - 6. mesto - PD Žalec
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2008/09

Čreta; PD Vransko; 18.10.2008
kategorija A - 3. mesto - Žalec 3 (Tit Arnšek, Jan Potočnik, Pina Arnšek, Andreja Verdev)
kategorija A - 4. mesto - Žalec 4 (Ines Pusovnik, Tamara Levar, Tadej Jezernik, Patricija Ramšak)
kategorija A - prekoračen čas - Žalec 1 (POŠ Trje)
kategorija A - prekoračen čas - Žalec 2 (POŠ Trje)
kategorija F - 1. mesto - Žalec 1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Polzela, Gora Oljka; PD Polzela; 21.03.2009
kategorija A - 5. mesto - Žalec A2 (Andreja Verdev, Pina Arnšek, Ana Pečovnik, Tamara Levar, Ines Pusovnik)
kategorija A - 9. mesto - Žalec A1 (Patricija Ramšak, Tit Arnšek, Jan Potočnik, Tadej Jezernik)
kategorija C - 5. mesto - PD Žalec (Vlado Rojnik, Domen Meža, Tini Praprotnik, Andrej Žohar)
kategorija D - 3. mesto - PD Žalec (Luka Žuža, Tina Mlinarič, Katja Fajič, Katja Semprimožnik, Matevž Hlačer)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Ponikva; PD Žalec; 04.04.2009
kategorija A - 1. mesto - Žalec 2 (Andreja Verdev, Tadej Jezernik, Tit Arnšek, Pina Arnšek, Jan Potočnik)
kategorija A - 5. mesto - Žalec 1 (Ines Pusovnik, Patricija Ramšak, Tamara Levar, Ana Pečovnik)
kategorija C - 4. mesto - Žalec 1 (Domen Meža, Tini Praprotnik, Andrej Žohar)
kategorija D - 1. mesto - Žalec 1 (Luka Žuža, Tina Mlinarič, Katja Fajič)
kategorija F - 2. mesto - Žalec 1 (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec
kategorija C - 4. mesto - PD Žalec
kategorija D - 3. mesto - PD Žalec
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2009/10

Kotečnik 2009; PD Zabukovica; 03.10.2009
kategorija A - 3. mesto - Žalec (Eva Pinter, Ana Logar, Tamara Levar, Patricija Ramšak, Tadej Jezernik)
kategorija A - 4. mesto - Žalec (Aljaž Golhleb, Jan Golhleb, Inas Pusovnik, Tit Arnšek, Ana Založnik)
kategorija F - 2. mesto - Žalec (Petra Žohar, Tjaša Žohar, Magda Žohar, Matjaž Žohar)

Dobrovlje 2009; PD Braslovče; 24.10.2009
kategorija A - 7. mesto - Žalec (Aljaž Golhleb, Jan Golhleb, Ana Založnik, Tadej Jezernik)
kategorija A - 9. mesto - Žalec (Eva Pinter, Ana Logar, Tamara Levar, Patricija Ramšak, Sintia Pavlič)
kategorija C - 3. mesto - Žalec (Andrej Žohar, Domen Meža, Martin Praprotnik)
kategorija D - 1. mesto - Žalec (Tina Mlinarič, Luka Žuža, Matija Rojnik, Matjaž Žohar)

Čreta 2010; PD Vransko; 10.04.2010
kategorija A - 7. mesto - Žalec (Ana Založnik, Ana Logar, Sintia Pavlič)
kategorija D - 1. mesto - Žalec (Vlado Rojnik, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec
kategorija C - 4. mesto - PD Žalec
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec

Število obiskov: 1240 , izdelano v 0.35862016677856 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si