Od 2016/17 do danes    
   ... domov  


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2016/17

POT Braslovče 2016 - Šmatevž; PD Dobrovlje - Braslovče; 15.10.2016
kategorija A - 1. mesto - PD Žalec A3 (Nuša Bizjak, Laura Pina Rožič, Živa Štorman, Aljaž Trobiš, Jaka Luskar, Ajda Vybihal)
kategorija A - 4. mesto - POŠ Ponikva A1 (Nika Pasar-Rezman, Pia Ramšak, Tim Vasle, Gašper Jelen, Eva Verdev, Matic Ograjenšek)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A2 (Tian Terner, Jaka Žagar, Gaj Studnička, Luka Pavič, Ožbej Vozelj)
kategorija A - 8. mesto - OŠ Petrovče A1 (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Vid Vozelj, Mark Kozolič, Tit Drev)
kategorija A - 9. mesto - PD Žalec A1 (Anže Marinkovič, Gregor Vozelj, Timotej Pirnat, Rožle Vybihal, Luka Logar)
kategorija A - prekoračen čas - PD Galicija A1 (Eva Rehar, Izabela Ilijaš, Iva Marčič, Blaž Krulec)
kategorija B - 2. mesto - OŠ Petrovče B1(Antje Ravnikar, Zala Kapitler, Ana Grobelnik, Tjaša Lešnik, Timeja Pilih)
kategorija B - 5. mesto - OŠ Petrovče B2 (Lovro Čeh Brežnik, Lovro Kavčič, Nika Hlupič, Ajda Mandelc, Gašper Mirnik)
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec E1 (Slobodan Ivanovič, Matej Logar, Matjaž Žohar, Vlado Rojnik)

POT Vransko 2017; PD Vransko; 18.3.2017
kategorija A - 3. mesto - POŠ Ponikva A1 (Nika Pasar-Rezman, Gašper Jelen, Eva Verdev, Matic Ograjenšek)
kategorija A - 4. mesto - POŠ Ponikva A2 (Katarina Dušak, Larisa Levar, Tim Vasle, Aljaž Vasle, Gal Sorec)
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče A1 (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Vid Vozelj, Mark Kozolič, Tit Drev)
kategorija A - 7. mesto - PD Žalec A1 (Tian Terner, Jaka Žagar, Gaj Studnička, Nace Tomc)
kategorija A - 12. mesto - PD Galicija A1 (Eva Rehar, Izabela Ilijaš, Iva Marčič, Blaž Krulec, Maks Jelen)
kategorija A - 13. mesto - PD Žalec A2 (Anže Marinkovič, Ožbej Vozelj, Timotej Pirnat)
kategorija A - 14. mesto - PD Žalec A3 (Nuša Bizjak, Laura Pina Rožič, Živa Štorman, Aljaž Trobiš, Jaka Luskar, Rožle Vybihal)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B2 (Antje Ravnikar, Zala Kapitler, Ana Grobelnik, Tjaša Lešnik, Ajda Mandelc, Nika Hlupič)
kategorija B - 5. mesto - OŠ Petrovče B1 (Lovro Čeh Brežnik, Lovro Kavčič, Gašper Mirnik, Tim Ašenberger)
kategorija E - 5. mesto - PD Žalec E1 (Ksenija Kavčič, Peter Kavčič, Matjaž Žohar, Ajda Vybihal)
kategorija F - 7. mesto - PD Žalec F1 (Manja Štorman Studnička, Mitja Studnička, Žak Studnička)

POT Šenek 2017; PD Polzela; 8.4.2017
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec A2 (Nuša Bizjak, Laura Pina Rožič, Aljaž Trobiš, Jaka Luskar, Rožle Vybihal)
kategorija A - 3. mesto - PD Galicija A1 (Eva Rehar, Izabela Ilijaš, Iva Marčič, Blaž Krulec, Maks Jelen)
kategorija A - 4. mesto - OŠ Petrovče A1 (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Vid Vozelj, Mark Kozolič, Tit Drev)
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva A1 (Nika Pasar-Rezman, Gašper Jelen, Eva Verdev, Živa Sorec, Larisa Levar, Gal Sorec)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A1 (Jaka Žagar, Anže Marinkovič, Grega Vozelj, Nace Tomc)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B1 (Antje Ravnikar, Ana Grobelnik, Tjaša Lešnik, Ajda Mandelc, Nika Hlupič, Timeja Pilih)
kategorija B - 7. mesto - OŠ Petrovče B2 (Lovro Kavčič, Gašper Mirnik, Tim Ašenberger, Jakob Miglič, Aljaž Arnšek)
kategorija E - 2. mesto - PD Žalec E1 (Magda Žohar, Vlado Rojnik, Matjaž Žohar, Ajda Vybihal, Aljaž Lesjak)
kategorija F - 7. mesto - PD Žalec F1 (Manja Štorman Studnička, Lea Tomc, Žak Studnička, Gaj Studnička, Vito Tomc)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec
kategorija A - 4. mesto - POŠ Ponikva
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče
kategorija A - 6. mesto - PD Galicija
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2017/18

POT Steska 2017; PD Žalec; 21.10.2107
kategorija A - 1. mesto - POŠ Ponikva A2 - Carji (Tim Vasle, Gašper Jelen, Gal Sorec, Staš Vasle, Katarina Dušak)
kategorija A - 2. mesto - PD Galicija A1 - Hariboji (Blaž Krulec, Maks Jelen, Philip Žnidar, Izabela Ilijaš, Eva Rehar)
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec A2 - Telebajski (Jaka Žagar, Nace Tomc, Tian Terner, Luka Pavič, Gaj Studnička)
kategorija A - 6. mesto - POŠ Ponikva A1 - Zmagovalci (Eva Verdev, Nika Pasar Rezman, Aljaž Vasle, Lin Arnšek)
kategorija A - 8. mesto - PD Žalec A1 - Risi (Anže Marinkovič, Ožbej Vozelj, Rožle Vybihal, Nejc Pesjak)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B1 - Tone palec (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Mark Kozulič, Vid Vozelj, Tit Drev)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec B2 - Hrana (Jaka Luskar, Larisa Levar, Živa Sorec, Pia Ramšak)
kategorija B - 7. mesto - PD Žalec B1 - Planinski štrukelci (Ajda Vybihal, Nuša Bizjak, Aljaž Trobiš, Laura Pina Rožič)
kategorija E - 1. mesto - PD Žalec E1 - Hmeljčki (Magda Žohar, Peter Pfeifer, Matej Logar)
kategorija F - 4. mesto - PD Žalec F1 - Pastirčki (Nina Rehar, Rok Vybihal, Jaro Vybihal)

POT Griže 2017; PD Zabukovica; 18.11.2017
kategorija A - 1. mesto - PD Galicija A - Hariboji (Blaž Krulec, Maks Jelen, Philip Žnidar, Izabela Ilijaš, Eva Rehar)
kategorija A - 2. mesto - POŠ Ponikva A1 - Legende 2017 (Eva Verdev, Tilen Sitar, Nika Pasar Rezman, Katarina Dušak, Lin Arnšek)
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva A2 - Zgube (Tim Vasle, Gašper Jelen, Gal Sorec, Staš Vasle)
kategorija A - 8. mesto - PD Žalec A2 - Bogataši (Nace Tomc, Gaj Studnička, Luka Pavič, Jaka Žagar, Tian Terner)
kategorija A - 12. mesto - PD Žalec A1 - Planinski orli (Anže Marinkovič, Živa Štorman, Nejc Pesjak, Rožle Vybihal)
kategorija B - 4. mesto - OŠ Petrovče B - Osvaldiđi (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Mark Kozulič, Vid Vozelj, Lana Mastnak)
kategorija B - 5. mesto - PD Žalec B2 - Jufka (Larisa Levar, Živa Sorec, Pia Ramšak)
kategorija B - 6. mesto - PD Žalec A1 - Žalski pubeci (Jaka Luskar, Gregor Kozelj, Aljaž Trobiš)
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Matej Logar, Magda Žohar, Ksenija Kavčič)
kategorija F - 6. mesto - PD Žalec F - Dva vozleka (Nina Rehar, Rok Vybihal)

POT Braslovče 2018; PD Braslovče; 14. april 2018
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec A1 - (Anže Marinkovič, Rožle Vybihal, Tian Terner, Luka Pavič, Gaj Studnička, Jaka Žagar)
kategorija A - 4. mesto - POŠ Ponikva A1 - (Gašper Jelen, Gal Sorec, Staš Vasle, Katarina Dušak, Eva Verdev, Nika Pasar Rezman, Aljaž Vasle, Lin Arnšek)
kategorija A - 10. mesto - PD Galicija A1 - (Maks Jelen, Philip Žnidar, Eva Rehar, Iva Marčič)
kategorija B - 4. mesto - OŠ Petrovče B1 - (Blaž Mandelc, Mark Kozulič, Tit Drev)
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec E1 - Hmeljčki (Peter Pfeifer, Ksenija Kavčič, Vlado Rojnik, Slobodan Ivanovič, Ajda Vybihal)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec F1 - (Eva Žuža, Luka Žuža, Tina Mlinarič)
kategorija G - 3. mesto - PD Žalec G1 - (Živa Štorman, Petra Žohar, Tjaša Žohar, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 1. mesto - POŠ Ponikva
kategorija A - 3. mesto - PD Galicija
kategorija A - 4. mesto - PD Žalec
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec

Število obiskov: 324 , izdelano v 0.09527587890625 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si