od 2019/20 dalje    
   ... domov  


SEZNAM PLANINSKIH ORIENTACIJSKIH TEKMOVANJ
(in znani rezultati ekip PD Žalec)

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2019/20

POT Kolja 2019; PD Zabukovica; 21. septembra 2019
kategorija A - 2. mesto - POŠ Ponikva A - Vseen (Aljaž Vasle, Jan Verdev, Tilen Sitar, Staš Vasle, Lin Arnšek)
kategorija A - 5. mesto - PD Žalec A2 - Modrasi (Urh Pižorn, Rok Pikl, Arne Stropnik Fotivec, Ana Eva Potočnik)
kategorija A - 8. mesto - PD Žalec A1 - Patriki (Nejc Tomplak, Vito Tomc, Jaka Vasle, Bine Žličar)
kategorija A - 9. mesto - POŠ Trje A - Novinci (Izak Miglič, Lia Ašenberger, Iza Marčič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger)
kategorija B - 1. mesto - OŠ Petrovče B2 - Ne vem (Juš Ašenberger, Blaž Mandelc, Aljaž Zavasnik, Gal Švec, Vid Vozelj)
kategorija B - 2. mesto - POŠ Ponikva - Prvi od uzadi (Nika Pasar Rezman, Katarina Dušak, Eva Verdev, Anastasija Sekulič, Tim Vasle)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B1 - Hariboji (Blaž Krulec, Maks Jelen, Eva Rehar, Naja Držan)
kategorija B - 4. mesto - PD Žalec B - Kako mi je že ime? (Luka Pavič, Ožbej Vozelj, Rožle Vybihal, Tian Terner, Nace Tomc)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec F2 - družina Višnjar - Lisjački (Matej Višnjar, Barbara Višnjar, Adam Višnjar)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec F1 - Rojanci (Nina Rehar, Jaro Vybihal, Rok Vybihal)

POT Letuš 2019; PD "Dobrovlje" Braslovče; 9. novembra 2019
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva A - Carji (Aljaž Vasle, Jan Verdev, Tilen Sitar, Staš Vasle, Lin Arnšek)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A2 - Modrasi (Urh Pižorn, Rok Pikl, Ana Eva Potočnik, Bine Žličar)
kategorija A - 7. mesto - PD Žalec A1 - Deževniki (Nejc Tomplak, Vito Tomc, Jaka Vasle, Vid Ograjenšek, Arne Stropnik Fotivec)
kategorija A - 10. mesto - POŠ Trje A - Smejkoti (Izak Miglič, Lia Ašenberger, Iza Marčič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger)
kategorija B - 1. mesto - OŠ Petrovče B2 - Ne vem (Blaž Mandelc, Nejc Strojin, Gal Švec, Vid Vozelj, Aljaž Zavasnik)
kategorija B - 2. mesto - OŠ Petrovče B1 - Hariboji (Blaž Krulec, Maks Jelen, David Zupanc, Eva Rehar, Naja Držan, Izabela Ilijaš)
kategorija B - 8. mesto - PD Žalec B1 - O prekleto vreme (Luka Pavič, Ožbej Vozelj, Rožle Vybihal, Nace Tomc)
kategorija B - 9. mesto - PD Žalec B2 - Suhe salame d.o.o. (Gaj Studnička, Anže Marinkovič, Jaka Žagar)
kategorija B - 10. mesto - POŠ Ponikva - Prvi od uzadi (Nika Pasar Rezman, Katarina Dušak, Eva Verdev)
kategorija E - 3. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Vlado Rojnik, Slobodan Ivanović, Matjaž Žohar)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec F1 - družina Žuža (Eva Žuža, Tina Mlinarič, Luka Žuža)
kategorija F - 3. mesto - PD Žalec F3 - družina Višnjar (Matej Višnjar, Barbara Višnjar, Adam Višnjar)
kategorija F - 5. mesto - PD Žalec F2 - Popotnika (Nina Rehar, Rok Vybihal)

Rezultati orientacijske lige
Zaradi korona virusa liga uradno ni imela končnih rezultatov

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2020/21

Zaradi COVID-19 ni bilo tekem

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2021/22

POT Vransko 2022; PD Vransko; 16. aprila 2022
kategorija A - 2. mesto - POŠ Trje A - (Izak Miglič, Lia Ašenberger, Ema Primožič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger)
kategorija B - 1. mesto - OŠ Petrovče B1 - (Maks Jelen, Blaž Krulec, David Zupanc, Naja Držan, Izabela Ilijaš)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B2 - (Jaka Habot, Philip Žnidar, Eva Rehar, Neža Ogrizek)
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec F1 - družina Višnjar - Lisjački (Matej Višnjar, Barbara Višnjar, Adam Višnjar, Oskar Višnjar)
kategorija F - 5. mesto - PD Žalec F2 - družina Vybihal (Nina Rehar, Rok Vybihal, Katja Bernjak, Tjaša Rehar, Matic Gućek)

POT Polzela 2022; PD Polzela; 23. aprila 2022
kategorija A - 5. mesto - POŠ Trje A - Trje A (Izak Miglič, Nal Ašenberger, Tina Jamnikar)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B - Hariboji (Blaž Krulec, David Zupanc, Naja Držan, Philip Žnidar)
kategorija B - 8. mesto - POŠ Ponikva B - POŠ Ponikva (Aljaž Vasle, Staš Vasle, Tilen Sitar, Jan Verdev)
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec F1 - družina Žuža (Eva Žuža, Jure Žuža, Tina Mlinarič, Luka Žuža)
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec F2 - družina Višnjar - Lisjački (Matej Višnjar, Barbara Višnjar, Adam Višnjar, Oskar Višnjar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 2. mesto - POŠ Trje
kategorija B - 2. mesto - OŠ Petrovče
kategorija B - 7. mesto - POŠ Ponikva
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2022/23

POT Ponikva 2022; PD Žalec; 22. oktobra 2022
kategorija A - 3. mesto - POŠ Ponikva A2 - Ponkuške legende (Nik Banovšek Verdev, Kaja Verdev, Denis Verdev, Anja Verdev, Ajnur Mustafič)
kategorija A - 4. mesto - POŠ Ponikva A1 - Punkovški planinci (Žan Prušnik, Vid Sitar, Zoja Strahovnik, Tit Banovšek Verdev, Natka Vasle)
kategorija A - 6. mesto - PD Žalec A - Hrustljavi razbijači (Matic Guček, Rok Vybihal)
kategorija A - 9. mesto - OŠ Petrovče A - D-vlak (Iza Ašenberger, Sara Vozelj, Nadja Leskovšek, Manca Doler, Izidor Križnik)
kategorija B - 12. mesto - OŠ Petrovče B1 - Štori (Izak Miglič, Lia Ašenberger, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger, Iza Marčič)
kategorija B - 13. mesto - OŠ Petrovče B2 - (Z)mešani (Tina Jamnikar, Zala Primožič, Ema Primožič, Blaž Verdel)
kategorija C - 1. mesto - PD Galicija C - Haribo (Maks Jelen, Blaž Krulec, David Zupanc, Leon Kovač Murko)
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec C - Punkovški gamsi (Nika Rezman, Tim Vasle, Eva Verdev, Gal Sorec, Gašper Jelen)
kategorija D - 4. mesto - PD Žalec D - Povratnik(d)va (Tit Arnšek, Tamara Levar)
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Vlado Rojnik, Magda Žohar)
kategorija F - 1. mesto - PD Žalec F1 - družina Žuža (Eva Žuža, Jure Žuža, Luka Žuža)
kategorija F - 5. mesto - PD Žalec F2 - Mokre, zadnje a vesele (Katja Bernjak, Tjaša Rehar, Nina Rehar)

POT Zabukovica 2022; PD Zabukovica; 12. novembra 2022
kategorija A - 3. mesto - PD Žalec A - Hrustljavi razbijači (Matic Guček, Rok Vybihal, Miha Klinc)
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče A - D-vlak (Beatrice Kundih, Nadja Leskovšek, Manca Doler, Ema Primožič, Domen Jelen)
kategorija A - 10. mesto - POŠ Ponikva A2 - Ponkovški prvaki (Nik Banovšek Verdev, Kaja Verdev, Denis Verdev, Anja Verdev, Maj Vasle)
kategorija A - 11. mesto - POŠ Ponikva A1 - Punkovški planinci (Vid Sitar, Tit Banovšek Verdev, Natka Vasle, Tjaša Šuper, Anže Šuper)
kategorija B - 8. mesto - POŠ Ponikva B - Prvi od uzadi (Aljaž Vasle, Jan Verdev, Staš Vasle)
kategorija B - 9. mesto - OŠ Petrovče B1 - Štori (Izak Miglič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger, Iza Marčič)
kategorija B - 10. mesto - OŠ Petrovče B2 - (Z)mešani (Tina Jamnikar, Zala Primožič, David Zupanc, Izidor Križnik)
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec C - Punkovški gamsi (Nika Rezman, Tim Vasle, Eva Verdev, Gal Sorec, Gašper Jelen)
kategorija C - 3. mesto - PD Galicija C - Hariboji (Maks Jelen, Blaž Krulec, Leon Kovač Murko)
kategorija D - 2. mesto - PD Žalec D - Povratniki (Tit Arnšek, Tamara Levar, Katja Fijavž)
kategorija E - 1. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Nina Rehar, Tjaša Rehar, Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik, Matjaž Žohar)

POT Dobrovlje 2023; PD "Dobrovlje" Braslovče; 15. aprila 2023
kategorija A - 4. mesto - PD Žalec A - Hrustljavi razbijači (Matic Guček, Rok Vybihal, Miha Klinc)
kategorija A - 8. mesto - OŠ Petrovče A - D-vlak (Nadja Leskovšek, Domen Jelen, Sara Vozelj, Iza Ašenberger)
kategorija A - 9. mesto - POŠ Ponikva A1 - Punkovški planinci (Vid Sitar, Natka Vasle, Žan Prušnik, Zoja Strahovnik)
kategorija A - 10. mesto - POŠ Ponikva A2 - Ponkovške barabe (Tim Banovšek Verdev, Kaja Verdev, Denis Verdev, Anja Verdev, Anže Šuper)
kategorija B - 6. mesto - OŠ Petrovče B1 - Štori (Izak Miglič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger, Lia Ašenberger, Iza Marčič)
kategorija B - 7. mesto - POŠ Ponikva B - Punkolani (Aljaž Vasle, Jan Verdev, Staš Vasle, Lin Arnšek)
kategorija B - sodelovali - OŠ Petrovče B2 - (Z)mešani (Tina Jamnikar, Izidor Križnik, Peter Laura, Urban Zavasnik)
kategorija C - 2. mesto - PD Žalec C - Gamsi (Nika Rezman, Tim Vasle, Eva Verdev, Gal Sorec, Gašper Jelen)
kategorija C - 5. mesto - PD Galicija C - Hariboji (Maks Jelen, Blaž Krulec, Leon Kovač Murko, David Zupanc, Iva Marčič)
kategorija E - 2. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Magda Žohar, Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik, Matjaž Žohar)

Rezultati orientacijske lige
kategorija A - 2. mesto - PD Žalec
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva
kategorija A - 5. mesto - OŠ Petrovče
kategorija B - 5. mesto - OŠ Petrovče
kategorija B - 7. mesto - POŠ Ponikva
kategorija C - 1. mesto - PD Žalec
kategorija C - 2. mesto - PD Galicija
kategorija D - 3. mesto - PD Žalec
kategorija E - 2. mesto - PD Žalec
kategorija F - 2. mesto - PD Žalec

 

Savinjska planinska orientacijska liga 2023/24

POT Vransko 2023; PD Vransko; 21. oktobra 2023
kategorija A - 3. mesto - POŠ Ponikva A1 - (Anže Šuper, Anja Verdev, Natka Vasle, Andraž Jelen)
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva A2 - (Tim Banovšek Verdev, Kaja Verdev, Brina Dražnik, Maj Vasle)
kategorija B - 4. mesto - OŠ Petrovče B3 - Gozdni Jožeti (Jure Bizjak, Enej Bizjak, Miha Šorn, Kanai Tosič Doler, Urban Zavasnik)
kategorija B - 5. mesto - OŠ Petrovče B2 - Štori (Izak Miglič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger, Lia Ašenberger, Iza Marčič)
kategorija B - 11. mesto - OŠ Petrovče B1 - D-vlak (Iza Ašenberger, Manca Doler, Beatrice Kundih, Nadja Leskovšek, Sara Vozelj)
kategorija B - 12. mesto - POŠ Ponikva B1 - (Aljaž Vasle, Lin Arnšek, Jan Verdev, Žan Prušnik, Nik Banovšek Verdev)
kategorija C - 1. mesto - PD Žalec C - (Nika Rezman, Tim Vasle, Eva Verdev)
kategorija E - 4. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik)

POT Polzela 2023; PD Polzela; 25. Novembra 2023
kategorija A - 3. mesto - POŠ Ponikva A1 - Ponkoški planinci (Anže Šuper, Kaja Verdev, Anja Verdev, Natka Vasle, Vid Sitar)
kategorija A - 5. mesto - POŠ Ponikva A2 - Ponkoški gamsi (Tim Banovšek Verdev, Zoja Strahovnik, Brina Dražnik, Tia Kos, Maj Vasle)
kategorija B - 3. mesto - OŠ Petrovče B2 - Gozdni Jožeti (Jure Bizjak, Enej Bizjak, Miha Šorn, Kanai Tosič Doler, Peter Laura)
kategorija B - 8. mesto - OŠ Petrovče B1 - Lampioni (Izak Miglič, Nika Ogrizek, Nal Ašenberger, Lia Ašenberger, Iza Marčič)
kategorija B - 9. mesto - POŠ Ponikva B1 - Sokoli (Jan Verdev, Žan Prušnik, Nik Banovšek Verdev, Tjaša Šuper)
kategorija B - 10. mesto - OŠ Petrovče B3 - D-vlak (Iza Ašenberger, Manca Doler, Nadja Leskovšek, Sara Vozelj)
kategorija E - 2. mesto - PD Žalec E - Hmeljčki (Frida Pečnik Rojnik, Vlado Rojnik, Matjaž Žohar)

Število obiskov: 734 , izdelano v 0.1907799243927 s
Poslji postoinfo@pdzalec.si